Sportprogramok

Férfi kézilabda

2019. február 12-én (kedd) 18.00 h-tól Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés.
A Grundfos Tatabánya KC ellenfele a DVTK Eger csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. március 9-én (szombat) 18.00 h-tól Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés.
A Grundfos Tatabánya KC ellenfele a MOL-PICK Szeged csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. március 12-én (kedd) 18.00 h-tól Magyar Kupa Férfi kézilabda mérkőzés.
A Grundfos Tatabánya KC ellenfele a Telekom Veszprém csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

.

Női kosárlabda

2019. február 2-án (szombat) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele az Ajka-Cserpes Trudi csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. február 10-én (vasárnap) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele az Pinkk-PVSK U23 csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. február 17-én (vasárnap) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele a Kecskeméti KC csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. március 3-án (vasárnap) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele az ELTE-BEAC Újbuda csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. március 17-én (vasárnap) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele a PEAC-Pécs Pingvinek csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. március 24-én (vasárnap) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele a Csata DSE II. csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. március 30-án (szombat) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele a Dávid Kornél KA csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. április 6-án (szombat) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele a TFSE csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. április 13-án (szombat) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele a Vasas Akadémia II. csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. április 27-én (szombat) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele az Aluinvent DVTK U23 csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. május 5-én (vasárnap) 16.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele a Nyíregyházi Kosársuli csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. május 11-én (szombat) 18.00 h-tól Bajnoki Női kosárlabda mérkőzés.
A Tatabányai KC ellenfele a Debreceni EAC csapata.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

Női kézilabda

Labdarúgás

2019. január 27-én (vasárnap) 13.00 h-tól Schmidt István Emléktorna
U 13-as csapatok részére.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. február 10-én (vasárnap) 08.00 h-tól Dr. Lakat Károly Emléktorna
U 11-as csapatok részére.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. február 23-án (szombat) 08.00 h-tól TSC Teremlabdarúgó Torna
U 12-es csapatok részére.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.

2019. február 24-én (vasárnap) 14.00 h-tól TSC Teremlabdarúgó Torna
U 10-es csapatok részére.

Helyszín: Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 19.